متصل کردن فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran

متصل کردن: فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein almellal Football saheli tim meli Football saheli soeis

انگلیس مقصد بعدی آقای ستاره ، خداحافظی جهانبخش با هلند

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا جهانبخش منشتر شدن استوری در اینستاگرامش با هلند خداحافظی کرد. به این ترتیب جهانبخش شایعات پیوستنش به برایتون در انگلیس را قوت ب..

ادامه مطلب

۴ برابر دستمزد سابقم را می‌خواهم! ، شرط نامعقول رونالدو جهت ماندن در رئال

فوق ستاره پرتغالی جهت ماندن در رئال مادرید شرط عجیب گذاشت و دستمزدی نجومی از رئالی ها خواست. شرط نامعقول رونالدو جهت ماندن در رئال/۴ برابر..

ادامه مطلب

محرومیت و کسر امتیاز بیخ گوش پرسپولیس

اگر کلوب پرسپولیس تا چند روز آینده پول بازیکن سکونشین و کروات خود را نپردازد با خطر محرومیت روبرو خواهد شد.  محرومیت و کسر امتیاز بیخ..

ادامه مطلب

تیام به الکویت پیوست / ادعای روزنامه عربستانی

روزنامه اسپورت عربستان از نهایی شدن توافق مهاجم سنگالی تیم فوتبال استقلال با الکویت سخن به میان آورد. ادعای روزنامه عربستانی: تیام به الکویت ..

ادامه مطلب

وظیفه محرومیت پرسپولیس این هفته مشخص می شود ، تاریخ شروع نقل و انتقالات مشخص شد

به گزارش برنا، مسابقه های لیگ هفدهم فوتبال کشور عزیزمان ایران با قهرمانی پرسپولیس، نایب قهرمانی شاگردان قلعه نویی و سومی استقلال به آخر رسید و حالا اها..

ادامه مطلب

آینـده مبهم مربیان و ستارگـان!‌

با توجه به این که استقلال و پرسپولیس در سالیان اخیر زیر چتر وزارت ورزش بوده اند، پرسشها و دردسرهای این 2 کلوب پرطرفدار معمولا یکسان و از یک جنس بوده هست. از ..

ادامه مطلب

من بیست سال سریع به دنیا آمدم! / عابدزاده

وقتی در اوج جوانی بودی و بال می گشودی تصور می کردی در ۵۱ سالگی کجا باشی و چکار کنی؟ عابدزاده: من بیست سال سریع به دنیا آمدم! عبارات مه..

ادامه مطلب

دلیل سفر مالک پاری‎سن ژرمن به برزیل چیست؟

مطبوعات معتقدند الخلیفی جهت مذاکره با نیمار راجع به آینده این بازیکن به برزیل سفر می‎کند و سران کلوب می‏‎گویند نشانه از این سفر دیدار از موسسه خیریه..

ادامه مطلب

فرمت تازه لیگ قهرمانان فصل آینده مشخص شد

به گزارش ایسنا به نقل از آس، لیگ قهرمان فصل ۱۹-۲۰۱۸ تغییرات زیادی خواهد داشت. بازی ها در مرحله گروهی در دو ساعت متفاوت برگزار می شوند. دو دیدار در ساعت ..

ادامه مطلب

نسبت خانوادگی کی‌روش با مربی بدنساز تیم ملی تکذیب شد

بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود هرگونه نسبت خویشاوندی بین سرمربی تیم ملی و سباستیائو، مربی بدنساز تیم ملی را رد می‌کند. نسبت ..

ادامه مطلب