متصل کردن فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran

متصل کردن: فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein almellal Football saheli tim meli Football saheli soeis

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش‌ها کره‌ جنوبی باعث قدرتمند شدن کشور عزیزمان ایران شده است است / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاحبه با روزنامه‌های کره‌ای گفت: ما در ابتدا باید در مورد شرایط آماده سازی خود صحبت کنیم و بعد از آن است که می‌توانیم در مورد

واکنش‌ها کره‌ جنوبی باعث قدرتمند شدن کشور عزیزمان ایران شده است است / کی‌روش

کی روش: واکنش‌ها کره جنوبی باعث قدرتمند شدن کشور عزیزمان ایران شده است است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاحبه با روزنامه های کره ای گفت: ما در ابتدا باید در مورد شرایط آماده سازی خود صحبت کنیم و بعد از آن است که می توانیم در مورد قرعه کشی جام جهانی صحبت کنیم و نه برعکس.

به گزارش ایلنا کارلوس کی روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال روز گذشته مصاحبه ای با روزنامه های کره ای درخصوص شرایط تمرین در کره جنوبی و انتظاراتی که از تیم ملی می رود را انجام داد.

واکنش‌ها کره‌ جنوبی باعث قدرتمند شدن کشور عزیزمان ایران شده است است / کی‌روش

-ایران هم اکنون صلاحیت حضور در جام جهانی را به دست آورده هست. شما از مسابقه با کره جنوبی چه انتظاراتی دارید؟

می دانیم که به جام جهانی افزایش کرده ایم ولی اینجا هستیم تا عالی ترین عملکرد خود را ارائه داده و تلاش کنیم تا بازی را ببریم. حریف بسیار آماده ای در برابر خود داریم. به خوبی می دانیم که لیگ کره به صورت خاص در تاریخ های 28 و 29 مرداد تعطیل شد تا تیم ملی آنها بتواند جهت این بازی آماده شود. این نشان دهنده احترام آنها جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران هست. به همین علت تلاش می کنیم تا عالی ترین عملکرد خود را ارائه داده و از این وقت استفاده کنیم تا تجربه بیشتری هم جهت خود و هم جهت بازیکنان جوانترمان به دست آوریم.

-به نظر شما زمین و شرایط تمرین مناسب است؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاحبه با روزنامه‌های کره‌ای گفت: ما در ابتدا باید در مورد شرایط آماده سازی خود صحبت کنیم و بعد از آن است که می‌توانیم در مورد

من از شما می پرسم. آیا به نظر شما این زمین، زمین خوبی است؟ شما بهتر می دانید زمانی که کره به کشور عزیزمان ایران می آید ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا عالی ترین شرایط و امکانات موجود را در اختیارشان قرار دهیم. عالی ترین استادیوم، عالی ترین زمین، عالی ترین غذا و… هنگامی که کسی عالی ترین ها را در اختیار شما قرار می دهد، شما باید نسبت به او سپاسگذار باشید. در حال حاضر همه ما می دانیم که این زمین عالی ترین نیست. ولی با انجام این کار شما تنها باعث بهتر و قدرتمندتر شدن کشور عزیزمان ایران می شوید. این شرایط به ما کمک می کند تا رشد کنیم و بهتر آماده شویم ولی جهت فوتبال کره و طرفدارانش تنها سرافکندگی به بار می آورد.

-ایران صلاحیت حضور در جام جهانی را به دست آورده است آن هم جهت دومین بار متوالی. انتظارات شما در این باره چیست؟ آیا شما این انتظار را دارید که به مرحله دوم هم دست پیدا کنید؟

در مورد این مسئله هیچ شکی نیست. اولا اینکه انتظارات من و طرفداران فوتبال کشور عزیزمان ایران این است که فوتبال را در سطح عالی بازی کرده و افتخار، خوش حالی و خوشحالی را به میهن بیاوریم. دوما اینکه اگر تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عالی بازی کند مسلما شانس بهتری داریم تا جهت نخستین بار در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران به مرحله دوم افزایش کنیم. با این وجود این نشانه و رویا به این بستگی دارد که کشور عزیزمان ایران بتواند یک برنامه آماده سازی، جاه طلبانه، ممتاز و خاص را جهت جام جهانی برگزار کند. جهت انجام این کار نیاز داریم تا یک سرمایه گذاری درست، بجا و یک برنامه تقویت فنی را به طور خاص جهت آن دسته از بازیکنانی داشته باشیم که از تیم های محلی می آیند و تمرین ها و استانداردهای مشابه بازیکنانی را که در اروپا بوده اند، نداشته اند. معلوم است که مرحله قرعه کشی جام جهانی می تواند باعث اصلاح آمال و آرزوهای ما شود. ولی اگر ما تنها اهداف و رویاهایمان را متکی بر بخت و اقبال کنیم و باز هم همان وعده های معوقه را بدهیم، دیگر به هیچ جا نمی رسیم. جهت همین ابتدا باید در مورد شرایط آماده سازی خود صحبت کنیم و بعد از آن است که می توانیم در مورد قرعه کشی صحبت کنیم و نه برعکس.

واکنش‌ها کره‌ جنوبی باعث قدرتمند شدن کشور عزیزمان ایران شده است است / کی‌روش

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | جام جهانی | کره جنوبی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz