متصل کردن فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran

متصل کردن: فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein almellal Football saheli tim meli Football saheli soeis

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گران‌ترین تابلوی سهراب سپهری حوالی پارک ساعی راه اندازی شد

گرانترین تابلوی سهراب سپهری با عنوان «تنه درختان» بر دیوار خیابان ولیعصر نقاشی شد.

گران‌ترین تابلوی سهراب سپهری حوالی پارک ساعی راه اندازی شد

گران ترین تابلوی سهراب سپهری حوالی پارک ساعی راه اندازی شد

عبارات مهم : دیوار

گرانترین تابلوی سهراب سپهری با عنوان «تنه درختان» بر دیوار خیابان ولیعصر نقاشی شد.

به گزارش ایلنا، تابلوی «تنه درختان» سهراب سپهری در چهارمین حراج پایتخت کشور عزیزمان ایران به قیمت ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش رسید و همین امر سهراب سپهری را به گران قیمت ترین هنرمند ایرانی تبدیل کرده و حال نسخه ای از این اثر در خیابان ولیعصر(عج) و حوالی پارک ساعی روی دیوار راه اندازی شده است است.

علی داوطلب، هنرمند نقاش که نسخه ای از این اثر را روی دیوار نقاشی کرده هست، راجع به کار «تنه درختان» گفت: از آنجا که کار سهراب سپهری اثری کاملا آشنا شده است است لذا دقت نظر بالایی را می طلبید از سوی دیگر بزرگ شدن این نقاشی آن هم در ابعاد ساختمان کمی دشواری داشت که خوشبختانه با صرف وقت زیاد برطرف شد.

وی افزود: کار روی نمای آجری به اجرا درآمده است به همین علت نیازمند وقت مورد نیاز جهت زیرساخت بود و سپس کار به صورت رنگ آکرلیک به تصویر درآمد.

داوطلب عنوان کرد: نزدیک یک ماه وقت جهت اجرای این اثر معروف سهراب سپهری در ابعاد ۱۴ در ۲۰ متر وقت صرف شد.

این نقاش اظهار کرد: اثر سهراب سپهری در ساختمانی اجرا شد که به لحاظ رنگ و نحوه اجرا با آن هارمونی داشت لذا فکر می کنم می تواند اثری آرامش بخش به دنبال داشته باشد.

وی در آخر گفت: حین اجرای کار بارها دیدم که مردم ساعت ها می ایستند و کار را تماشا می کنند، این مساله جهت من بسیار خوشایند بود لیکن این تشویق ها نشان دهنده اهمیت هنر جهت مردم است.

گران‌ترین تابلوی سهراب سپهری حوالی پارک ساعی راه اندازی شد

واژه های کلیدی: دیوار | نقاشی | درختان | اندازی | هنرمند | سهراب سپهری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz