متصل کردن فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran

متصل کردن: فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein almellal Football saheli tim meli Football saheli soeis

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «میشائیل هانکه» خبر از ساخت نخستین سریال تلویزیونی خود داد

«میشائیل هانکه» کارگردان مطرح و برنده دو جایزه نخل طلای کن از ساخت نخستین سریال تلویزیونی خود خبر داد.

«میشائیل هانکه» خبر از ساخت نخستین سریال تلویزیونی خود داد

«میشائیل هانکه» خبر از ساخت نخستین سریال تلویزیونی خود داد

عبارات مهم : اروپا

«میشائیل هانکه» کارگردان مطرح و برنده دو جایزه نخل طلای کن از ساخت نخستین سریال تلویزیونی خود خبر داد.

به گزارش ایسنا، این کارگردان اتریشی که ساخت فیلم هایی چون «روبان سفید»، «عشق» و «بازی های مسخره» را در کارنامه سینمایی دارد قرار است با همکاری با گروه آلمانی “UFA Fiction” نخستین سریال تلویزیونی خود را بسازد.

این سریال دارم و مفهومی که «کتاب کلوین» نام دارد در ۱۰ قسمت به زبان انگلیسی ساخته می شود و داستان آن که در آینده ای نزدیک روی می دهد راجع به گروهی از جوانان است که محبور می شوند فرودی اضطراری در خارج از کشورشان داشته باشند و جهت نخستین بار با صورت حقیقی کشورشان مواجه می شوند.

«هانکه» راجع به ساخت این سریال گفت: “پس از ساخت ۱۲ فیلم سینمایی و ۱۰ فیلم تلویزیونی، دوست داشتم جهت یک بار داستانی بلندتر روایت کنم”.

«میشل هانکه» به عنوان یکی از برترین کارگردانان اروپا، تاکنون جوایز فراوانی از جمله عالی ترین کارگردانی جشنواره کن، پنج جایزه فیلم اروپا جهت فیلم «پنهان» (۲۰۰۵)، نخل طلای کن، جایزه گلدن گلوب عالی ترین فیلم خارجی، دو نامزدی اسکار، نامزدی جایزه بفتا و پنج جایزه سینمایی فیلم اروپا جهت «ربان سفید» (۲۰۰۹) و همچنین نخل طلای کن و چهار جایزه فیلم اروپا و اسکار عالی ترین فیلم خارجی را جهت فیلم «عشق» در سال ۲۰۱۲ به دست آورده است.

«پایان خوش» آخرین ساخته سینمایی «هانکه» است که سال گذشته در بخش رقابتی جشنواره فیلم کن رونمایی شد. در این فیلم تازه بار دیگر «ایزابل هوپر» و «ژان ـ لویی ترنتینیان» بازیگران مهم فیلم «عشق» برابر دوربین «هانکه» رفته اند و فیلم نیز روایتگر داستان خانواده ای بورژوا است که چشمان خود را به آنچه در دنیا اطرافشان می گذرد، بسته اند.

«قاره هفتم»، «کد مجهول»، «معلم پیانو»، «زمانه گرگ و «پنهان» از جمله دیگر آثار بلند سینمایی «هانکه» هستند.

واژه های کلیدی: اروپا | جایزه | سریال | نامزدی | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz