متصل کردن فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran

متصل کردن: فوتبال ساحلی Football saheli tim meli Football saheli iran varzeshi-Football bein almellal Football saheli tim meli Football saheli soeis

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دیوید کسیدی بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی درگذشت

به گزارش خبرآنلاین، دیوید کسیدی خواننده و بازیگر آمریکایی که با بازی در سریال «خانواده پارتریج» به شهرت رسید در ۶۷ سالگی از دنیا رفت. خانواده کسیدی منشتر شدن

دیوید کسیدی بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی درگذشت

دیوید کسیدی بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی درگذشت

عبارات مهم : سریال

دیوید کسیدی بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی در ۶۷ سالگی از دنیا رفت.

به گزارش خبرآنلاین، دیوید کسیدی خواننده و بازیگر آمریکایی که با بازی در سریال «خانواده پارتریج» به شهرت رسید در ۶۷ سالگی از دنیا رفت. خانواده کسیدی منشتر شدن بیانیه ای درگذشت او را تایید کردند.

«خانواده پارتریج» یکی از سریال های مشهور دهه ۷۰ میلادی آمریکا راجع به مادری بود که همراه پنج فرزندش یک گروه موسیقی تشکیل می دهند. کسیدی در این سریال نقش کیث پارتریج را بازی می کرد.

حضور در این سیت کام راه موفقیت را جهت کسیدی در عرصه موسیقی و بازیگری باز کرد. او در دوران فعالیت خود در عرصه موسیقی بارها نامزد جایزه گرمی شد و بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آلبوم هایش در دنیا فروش رفت.

او که در اوج شهرت در دهه هفتاد میلادی از گروه «بیتلز» و الویس پریسلی هواداران بیشتری داشت در سال های نهایی عمر با پرسشها بسیاری روبه رو بود.

کسیدی که چندین سال با سوءمصرف الکل دست وپنجه نرم می کرد در سال ۲۰۱۵ اعلام ورشکستگی کرد. علاوه بر آن سه بار بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ به علت رانندگی در حال مستی بازداشت شد.

درگذشت کسیدی با تصویر العمل هایی بسیاری در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … روبه رو شد. از جمله اشخاص سرشناسی که درگذشت او تسلیت گفتند می توان به برایان ویلسون و هنری کونیک جونیور اشاره کرد.

دیوید کسیدی بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی درگذشت

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | موسیقی | خانواده | بازیگری | خانواده | خواننده | آمریکایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz